Energosich

ЕЛЕКТРОБЕЗПЕКА

Електрична енергія — найбільш універсальна і найзручніша для використання форма енергії, але вона стає небезпечною для життя людини, якщо з нею неправильно й недбало поводитися. Без електроенергії неможливе культурне життя людини. Електрика – наш вірний помічник у праці та побуті. В оточуючому нас середовищі застосовується велика кількість електричних установок та електроприладів поводження з якими потребує певних знань.

Щоб уникнути випадків електротравматизму необхідно знати наступні правила електробезпеки і дотримуватись їх:

При використанні електроенергії в побуті:

Дії працівників або свідків нещасного випадку чи аварії яка становить загрозу електробезпеці

Дії керівників або інших уповноважених осіб на підприємстві у разі отримання повідомлення про нещасний випадок чи аварію яка становить загрозу електробезпеці

Щоб уникнути нещасних випадків від ураження електричним струмом, необхідно усвідомлювати серйозність загрози електричного струму і не відноситись до нього вельми легковажно, нехтуючи елементарними правилами безпечної поведінки поблизу енергооб’єктів.
Попередження дітей про небезпеку електроструму – це один із способів запобігти трагедії. Саме тому, батькам та керівникам навчальних закладів потрібно постійно проводити роз’яснювальну роботу серед підростаючого покоління.
Навчальним закладам потрібно розповідати дітям, як варто поводитись з електроустановками та електроприладами, чим небезпечний електрострум, як можна запобігти нещасних випадків, як правильно діяти і як допомогти людині, яка потрапила під дію електричного струму.
ТОВ «ЕНЕРГОСІЧ» попереджає, що зрив замків, проникнення в приміщення трансформаторних підстанцій для ігор і крадіжки кольорового металу може призвести до трагічних наслідків.
Треба пам’ятати, що смертельно небезпечно є не тільки торкання, але й наближення до обірваних проводів та струмопровідних частин ближче ніж 8 метрів.
Правопорушення в галузі енергетики тягнуть за собою встановлену законодавством України цивільну, адміністративну і кримінальну відповідальності.
У разі виявлення порушень Правил енергопостачальник має право припинити або обмежити електропостачання споживачів, які порушили Правила.
Відновлення електропостачання споживача здійснюється після усунення ним порушень та відшкодування енергопостачальнику заподіяних матеріальних втрат, а також вартості робіт з ввімкнення до електромережі згідно з укладеними договорів.
ТОВ «ЕНЕРГОСІЧ» застерігає, що самовільне відновлення електропостачання, заміна запобіжників, перемикання в трансформаторних підстанціях і повітряних лініях може призвести до трагічних наслідків.
Scroll to Top